НовиниНовини наукової діяльності

XVІІ міжнародна наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба “Новітні технології – для захисту повітряного простору”.

Під такою назвою в онлайн-режимі, враховуючи складну протиепідемічну ситуацію у державі, відбулась XVІІ міжнародна наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба “Новітні технології – для захисту повітряного простору” у форматі пленарного засідання та 24 вебінарів.

При організації підготовки конференції були створені програмний і організаційний комітети. До складу програмного комітету за напрямками роботи конференції дали згоду увійти досвідчені керівники органів військового управління з Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Командування Повітряних Сил Збройних Сил України. Для безпосередньої організації роботи конференції був сформований організаційний комітет, до складу якого увійшли провідні вчені Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, керівники наукових напрямів роботи конференції та представники іноземних вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ, зокрема представники Польщі, Швейцарії, Австрії, Болгарії та Румунії.

Метою конференції був обмін науковою інформацією з питань розвитку, застосування та забезпечення Повітряних Сил Збройних Сил України, удосконалення їх системи управління, розвитку та бойового застосування озброєння і військової техніки в інтересах захисту повітряного простору держави.

Пленарне засідання було проведено в режимі відео конференції з залученням представників Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, управлінь повітряних командувань Повітряних Сил Збройних Сил України, з програмними доповідями виступили досвідчені керівники органів військового управління. Доповіді були спрямовані на визначення завдань секціям конференції щодо розгляду найбільш актуальних проблем Повітряних Сил Збройних Сил України.

На конференції були розглянуті актуальні питання розвитку та впровадження в Збройних Силах України новітніх технологій, які в найближчій перспективі дадуть можливість досягти сумісності з Збройними Силами країн членів НАТО.
За підсумками вебінарів кращі доповіді, оформлені у вигляді наукових статей, будуть опубліковані у наукових журналах “Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України”, “Системи озброєння і військова техніка”, “Збірнику наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил” та збірнику наукових праць “Системи обробки інформації”, які входять до переліку фахових наукових видань України та міжнародних науковометричних баз.

Усім учасникам науково-практичної конференції бажаємо і в подальшому невичерпного натхнення у науковому пошуку та успішної реалізації нових креативних ідей для зміцнення обороноздатності нашої України!

Попередній запис

А Ви знали, що..?

Наступний запис

Архітектурні перлини України та світу