НовиниНовини бібліотеки університетуТематичні виставки

ЯДЕРНЕ ПЕКЛО ЧОРНОБИЛЯ

З 26 по 30 квітня 2021 року у читальному залі бібліотеки університету експонується книжкова виставка «Ядерне пекло Чорнобиля», присвячена 35-й річниці Чорнобильської трагедії.
До уваги відвідувачів представлена література, яка висвітлює безпрецедентну за масштабами і наслідками аварію, що сталася 26 квітня 1986 року на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС. Вона стала національною трагедією українського народу, прирекла на страждання мільйони людей, породила тривогу за майбутнє покоління, докорінно змінила навколишнє середовище. Весь світ визнав Чорнобильську аварію найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття.
Відтоді минуло 35 років, та Чорнобиль для України, як і для всього світу, не має минулого часу. Ми завжди повинні пам’ятати про самопожертву героїв-рятівників, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя інших людей. Будьмо ж гідними їхнього подвигу, згадаймо загиблих, шануймо усіх, хто сьогодні поряд з нами. Адже саме «чорнобильці» заслонили собою Україну, Європу і весь світ від великого лиха.

Попередній запис

Книжки, мов дивні розсипи скарбів

Наступний запис

З 26 по 28 квітня 2021р. в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба працюють експертні групи Національної агенції забезпечення якості вищої освіти з питань акредитації освітніх програм зі спеціальності 253 “Військове управління”: “Навігація та бойове застосування літальних апаратів”, “Бойове управління польотами авіації”, “Льотна експлуатація та бойове застосування літаків”, “ Льотна експлуатація та бойове застосування вертольотів”.