Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

З Україною в серці

Що таке Україна?

Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими, талановитими людьми. Це велика держава, і живуть у ній люди різних національностей. І всі вони знайшли в нашому краї свою батьківщину, називають матір’ю соборну і суверенну Україну.

Україна – це історія народу, який протягом багатьох віків боровся за свою свободу і незалежність.

У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле. Вона виплекала Запорізьку Січ, славетну Києво-Могилянську Академію. Україна виколисала велетнів сили і духу – таких як Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Іван Сірко, Григорій Сковорода, Устим Кармелюк, Юрій Дрогобич, Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський… Цей перелік, можна продовжити й іменами наших сучасників, які примножують славу  Батьківщини.

24 серпня країна святкує 25-ту річницю проголошення  незалежності нашої держави. З цієї знаменної дати у читальному залі бібліотеки університету18 серпня пройшов тематичний вечір «З Україною в серці», який провела бібліотекар Ткаченко Олена Іванівна. На вечорі були висвітлені найважливіші віхи нашої держави на шляху незалежності. Курсанти були вдячні організаторам вечора за зворушливу доповідь.

Попередній запис

Чарівність минулих часів

Наступний запис

Вітаємо з Днем Незалежності