НовиниНовини ВКСС

З ЮВІЛЕЄМ, РІДНИЙ КОЛЕДЖЕ!

24 липня стало особливим днем для всього особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба: цього дня, у рік професійного сержанта, відзначає своє 10-річчя – Військовий коледж сержантського складу. Привітати ювіляра зі святом, порадіти його успіхам та здобуткам із викладачами та курсантами, а також дізнатися про перспективи подальшого розвитку завітали численні гості.

На початку заходу начальник університету генерал-майор Олександр Турінський привітав присутніх, а також згадав про основні етапи становлення коледжу, який за 10 років досяг чималих висот. Щороку випускники коледжу успішно підтверджують свої знання під час іспитів і військові частини отримують гідне поповнення в їх обличчі, що насамперед заслуга злагодженої роботи численного колективу командирів, начальників та викладачів коледжу, які кожного дня закладають міцний фундамент знань та вкладають частинку свого серця і душі, для того, щоб курсанти отримали не тільки ґрунтовні теоретичні знання та практичні навички, а головне зрозуміли, що справжній  військовий, це людина, яка має честь, справжній патріот та професіонал своєї справи!

Під час урочистостей генерал-майор Олександр Турінський нагородив кращих представників особового складу коледжу почесними відзнаками, грамотами та цінними подарунками.

Шановні друзі, ми щиро вітаємо вас з 10-ою річницею створення Військового коледжу сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, який є справжньою кузнею для високопрофесійного сержантського корпусу – платформи для сучасної Української армії та пріоритетним напрямком розвитку Збройних Сил України.

Попередній запис

ДЯКУЄМО ЗА ЕМОЦІЇ, ДОСВІД ТА ЗНАННЯ!

Наступний запис

Перший самостійний виліт на реактивному літаку – знакова подія у житті кожного майбутнього військового льотчика - кожедубівця