НовиниНовини АСУНовини МВС

За передовими технологіями і новинками – в Ле Бурже!

У передмісті французької столиці – Ле Бурже проходить 53-й авіакосмічний салон Paris Air Show 2019. Він відкрився 17 червня і триватиме до 23 червня. Виставка проводиться, починаючи із 1908 року і на цей час посідає перше місце в світі за кількістю учасників.

Україна, як країна-розробник авіаційної та космічної техніки, яка входить у десятку країн світу, що володіють повним циклом створення авіаційної техніки, регулярно бере участь у цій виставці.

З метою ознайомлення представників Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба з передовими технологіями і новинками в авіакосмічній галузі на авіасалоні перебуває група курсантів.

10 військовослужбовців льотного факультету на чолі з заступником начальника кафедри математичного та програмного забезпечення АСУ полковником Сергієм Хмелевським на міжнародній арені підсилюють імідж Повітряних Сил Збройних Сил України.

Курсанти потрапили на цей захід не випадково. Всі вони брали участь та здобули перемогу у благодійному проекті “Авіатор-2019”.

На авіасалоні було на що подивитись! Це і вперше представлений повноразмірний макет тактичного винищувача NGF – New Generation Fighter, і пасажирські літаки А330neo та A220-300 від Airbus. Також Европейський концерн Airbus продемонстрував одномісний, повністю автономний апарат вертикального злету Vahana.

В Україну наші військовослужбовці повернулися з новими знаннями, враженнями та незабутніми емоціями!

Попередній запис

«Кожедубівці» – патріоти та справжні захисники України за покликом душі, велінням серця та сенсом життя!

Наступний запис

Практичні заняття зі стрільбою на стрільбищі «Велики Проходи»