Peer-to-peer (P2P) – проект, який реалізується за підтримкою Управління стратегічними комунікаціями Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України та представниками організації EdVenture Partners.

Мета проекту – привернути увагу до проблеми розповсюдження дезінформації та пропаганди Російської Федерації проти України та реагувати на виклик російської гібридної війни, створивши спільноту соціально відповідальних громадян, які готові протидіяти інформаційній агресії.

Проект закликає до пошуку та обґрунтування шляхів та засобів протидії інформаційній агресії та розповсюдження досвіду розпізнавання фейкової інформації, підвищення медійної культури та грамотності, критичного осмислення та усвідомлення сучасного інформаційного контенту.

 Команда Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба – команда «InChoice»:

  • командир 155 навчальної групи старший сержант Артем Михайлов;
  • курсант 155 навчальної групи  молодший сержант Євгеній  Яковишин;
  • курсант 155 навчальної групи солдат Данило Путінцев;
  • курсант 145 навчальної групи солдат Дарья Колісник;
  • курсант 145 навчальної групи солдат Вікторія Проценко.

«Ми беремо участь у проекті, бо розуміємо, що живемо в інформаційному суспільстві.  Інформація дає нові знання, можливості, підвищує рівень обізнаності. АЛЕ! З іншого боку саме інформація стає засобом маніпулювання, розповсюдження фейків, породження недовіри, а, отже, й джерелом паніки та хаосу в суспільстві.

Це говорить про те, що в сучасному світі неможливо лише споживати інформацію! Треба вміти її збирати, аналізувати, критично оцінювати, вміти робити узагальнення та висновки!»

Ми в Instagram inchoice_project

Ми у Facebook InChoice

Сайт https://www.inchoiceproject.com/index.html

Останні новини кафедри психології та педагогіки