НовиниНовини кафедри іноземних мовНовини післядипломної освіти

Завершення проведення курсів мовної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України

На базі кафедри іноземних мов факультету післядипломної освіти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба закінчився черговий цикл навчання на курсах англійської мови  для військовослужбовців та працівників Збройних Сил України. По закінченні слухачі отримали свідоцтва встановленого зразку.

У 2019 році Україна провела 21 спільне навчання з НАТО – шість в Україні та 15 за кордоном. З 2020 року органи військового управління ЗСУ переходять на нові організаційні структури, які діють у НАТО. Кілька країн також надають ЗСУ інструкторів для тренувальних місій в Україні.

За словами Заступника начальника Генерального штабу генерал-лейтенанта Сергія Наєва, вивчення англійської мови — один зі шляхів наближення української армії до стандартів НАТО, і це стає одним з факторів мотивації для тих військових, хто розраховує на зростання по службі: буде надаватися перевага тому офіцеру чи сержанту, який знає англійську.

Навчання іноземних мов здійснюється за сучасними інтенсивними методиками, які дозволяють за короткий термін значно покращити знання, вміння та навички з англійської мови, необхідні для функціонування в англомовному середовищі або подальшого навчання за кордоном. Досвідчені викладачі кафедри іноземних мов факультету післядипломної освіти, які залучаються до викладання на курсах іноземних мов постійно проходять стажування в провідних мовних закладах США, Великої Британії та Канади.

Випускники курсів у подальшому братимуть участь у заходах міжнародного військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО, направлятимуться за кордон для навчання, участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у складі національного контингенту та національного персоналу або роботи в багатонаціональних органах військового управління.

Тож щиро бажаємо випускникам курсів не зупинятися на досягнутому та зичимо успіхів у подальшому навчанні, перспектив у службі та кар’єрі!

Попередній запис

Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації у Військовому коледжі сержантського складу

Наступний запис

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ОЛЕКСАНДРА ТУРІНСЬКОГО