Новини

ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ – 30 РОКІВ!

Святкування професійного свята – символу незламності та мужності українського воїнства в університеті розпочалися з урочистостей, які пройшли в клубі навчального закладу.
Відкрив захід тимчасово виконуючий обов’язки начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба генерал-майор Віталій ТЮРІН. У своєму привітальному слові він наголосив: “За цей відповідальний для держави час Збройні Сили України подолали непростий шлях з випробуванням та досягненнями, поразками та перемогами. Цей короткий в історичному контексті, але відчутний проміжок часу загартував українське військо та зробив його сильним, здатним ефективно виконувати свою функцію – давати відсіч ворогу!” Також у своїй промові він підкреслив, що саме “патріотизм, досвід, професіоналізм є рушійною силою у стримуванні ворога, нарощуванні бойового потенціалу та головне – відновленні миру, територіальної цілісності та суверенітету України.”
Кульмінацією свята стало нагородження кращих військовослужбовців та працівників Збройних Сил України за самовіддану службу Батьківщині, вірність бойовим традиціям наших батьків та готовність з честю і гідністю виконувати свій обов’язок.
Патріотично-святковий концерт гарантував сучасним оборонцям гарний настрій та позитивні емоції.
Попередній запис

МОГУТНІЙ ЩИТ І МЕЧ ДЕРЖАВИ

Наступний запис

ПЕРЕМОГИ ДО СВЯТА!