Новини

ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ОЛЕКСАНДРА ТУРІНСЬКОГО У ЗВ’ЯЗКУ З ПОСИЛЕННЯМ ОБМЕЖЕНЬ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

В умовах сьогодення, коли світ опинився перед обличчям небезпечної хвороби я, як начальник університету, кожної хвилини ставлю перед собою питання – що ми ще маємо зробити, забезпечити, щоб сумні звістки обійшли стороною наш навчальний заклад. Щиро приймаючи  до серця особисті проблеми кожного із вас, дуже хотів би, щоб і ви з порозумінням  віднеслися до обмежувальних заходів, до  яких командування університету вимушено було  вдатися заради збереження самого цінного, що у нас є – це життя та здоров’я кожного із вас.

Ми з вами разом – громадяни, які дали клятву на вірність народові України, тому не повинні забувати і про те, що перед Батьківщиною залишаються всі ті загрози, що і були й раніше з боку нашого східного сусіда. В умовах поширення  коронавіруса СОVID – 19 нашими спільними зусиллями та правильним відношенням до обставин, які склалися, ми повинні не дозволити стати йому руйнівною медичною зброєю в рядах українського війська та не допустити втрати обороноздатності нашої країни.

Керівництво університету робить все, щоб мінімізувати ризики та захистити особовий склад. На жаль, трапляються випадки, які вказують на те, що деякі військовослужбовці сприймають ці заходи легковажно та нехтують протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту. Не ставте під загрозу своє здоров’я та здоров’я оточуючих. Наш  загальний ОБОВ’ЯЗОК ТА ГОЛОВНА МЕТА завжди є і буде – ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ ТА  ЗДОРОВ’Я ОСОБОВОГО СКЛАДУ!

ПАМЯТАЙТЕ! В умовах вкрай серйозної ситуації в країні  – не варто вдаватись до паніки, приймати участь в заходах, направлених на поширення дезінформації населення та піддаватися на провокації. АРМІЯ – ЦЕ ОПОРА ДЕРЖАВИ, де кожен військовослужбовець несе особисту відповідальність за її честь і повагу в суспільстві!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!

Попередній запис

СВЯТО УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ НЕЗЛАМНОСТІ ТА БОРОТЬБИ!

Наступний запис

Підготовка операторів радіостанцій HARRIS на факультеті зенітних ракетних військ