Факультет післядипломної освіти

Факультет післядипломної освіти

Головною метою факультету є забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань України необхідним резервом офіцерських кадрів, надбання їми умінь та навичок необхідних для належного виконання військового обов’язку у мирний та військовий час, обов’язків військової служби у воєнний час, а також підготовка військовослужбовців іноземних держав.

Факультет був створений у жовтні 1998 року при Харківському військовому університеті. За час існування на факультеті пройшли підготовку 5394 особи з числа студентів, які навчались за програмою підготовки офіцерів запасу (за 16 військово-обліковими спеціальностями), та 670 слухачів з 14 іноземних держав. З 2000 року по 2004 рік факультет мав назву – факультет (підготовки,перепідготовки і підвищення кваліфікації офіцерів Збройних Сил України, іноземних військовослужбовців, офіцерів резерву (ЗСУ) та студентів з підготовки офіцерів запасу та резерву).

З 2004 року по 2008 рік факультет мав назву – факультет підготовки офіцерів запасу та резерву. З 11 вересня 2008 року факультет має назву – факультет післядипломної освіти.

Починаючи з 1995 року на факультеті було підготовлено військових фахівців для Арабської Республіки Єгипет, Еквадору, Угорщини, Молдови, Руанди, В’єтнаму, Китаю, Грузії та інших іноземних держав.

У навчальному процесі факультету задіяні 3 доктора технічних наук, з них 1 Заслужений діяч України, 3 професора, 15 кандидатів наук (з них 11 доцентів, 1 снс).

Рівень фахової підготовки, отриманий у Харківському національному університеті Повітряних Сил дозволяє випускникам – офіцерам іноземних держав обіймати високі посади в управліннях військової освіти та бойової підготовки видів Збройних Сил національних армій.

Факультет забезпечує підготовку:

  • слухачів (військовослужбовців за контрактом) заочного навчання за рахунок коштів Міністерства оборони України;
  • слухачів заочного навчання (офіцерів які мають освітньо кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста)
  • слухачів курсів підвищення кваліфікації;
  • слухачів курсів іноземних мов у Збройних Силах України;
  • cлухачів курсів підготовки іноземних військовослужбовців;
  • курсантів університету за навчальними спеціальностями.

Останні новини факультету післядипломної освіти