Факультет підготовки офіцерів запасу по контракту

Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом

Підготовка офіцерів запасу на факультеті здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 № 48 “Про затвердження Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу” (зі змінами) та спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 719/1289 “Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу”.

ЧЕРГОВИЙ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ РОЗПОЧАТО З ЛЮТОГО 2018 РОКУ!

У В А Г А !

Триває прийом документів від бажаючих вступити у 2018 році на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу (заява про бажання проходити військову підготовку; ксерокопії паспорту громадянина України, картки фізичної особи – платника податків, приписного свідоцтва тощо). Документи приймаються на факультеті підготовки офіцерів запасу за адресою: вул. Клочківська, 228, корп. Г, к. 209 (вхід з боку вул. Тобольської, внутр. телефон з КПП 22-159).  Прийом документів з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.30 (у п’ятницю – до 16.00).

Усім кандидатам на навчання необхідно отримати на факультеті направлення до районного військкомату за місцем приписки (особам жіночої статі – за місцем проживання) для проходження військово-лікарської комісії та пройти її. Довідку про результати проходження ВЛК необхідно надати на факультет підготовки офіцерів запасу.

Громадяни, які з різних причин досі не проходили вступні випробування на військову підготовку, можуть звертатися у вказаний вище час за телефоном (057) 773-03-95 для уточнення наступної дати письмового тестування і випробувань з фізичної підготовки.

Усі громадяни, які успішно пройшли вступні випробування та надали необхідні документи включно з довідкою ВЛК, мають можливість укласти контракт про військову підготовку.

Для укладання контракту у вересні місяці потрібно прибути на КПП за адресою вул. Клочківська, 228 у будь-який день з понеділка по п’ятницю включно о 8:50 або 10:50. При собі мати:

  • оригінали паспорта, картки фізичної особи – платника податків та (для чоловіків) приписного свідоцтва;
  • гроші для оплати першого семестру навчання (на банківській картці або готівкою) – 3200 грн.;
  • авторучку (з чорним або синім чорнилом).

Громадяни, які з різних причин досі не проходили вступні випробування, можуть це зробити, прибувши за вказаною вище адресою по четвергах (6, 13, 20 або 27 вересня) о 14:45.

Особи, які вже уклали контракт про військову підготовку, запрошуються на організаційні збори перед початком навчання, які проходитимуть 14 вересня за цією ж адресою з 15:00.

Початок занять на факультеті підготовки офіцерів запасу в осінньому семестрі:

  • для набору 2018 рокутретій тиждень вересня.
  • для набору 2017 рокудругий тиждень вересня.

Телефон для довідок: (057) 773-03-95.

Декан факультету

полковник запасу

ВОРОШИЛОВ
СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

Корисна інформація

Термін навчання

2 роки

Контактна інформація

Адреса розташування відбіркової комісії:
м. Харків, вул. Клочківська, 228 (перехрестя з вул. Тобольською)
Телефон:
(057) 773-03-95
Факс:
(057) 340-21-73

Електронна адреса:
hups.fpozk@ukr.net

Поштова адреса для листів:
61023, м. Харків, вул. Сумська, 77/79, Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом ХНУПС

Факультет створений у серпні 2004 року у складі Харківського національного університету Повітряних Сил і забезпечує Збройні Сили України та інші військові формування необхідною кількістю військовонавчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, для проходження військової служби за контрактом або призовом та у військовому резерві.

Серед науково-педагогічних працівників факультету – 3 доктори наук, 21 кандидат наук (з них 3 професори, 19 доцентів). Усі викладачі факультету є офіцерами запасу, мають базову підготовку за відповідною військово-обліковою спеціальністю, багатий досвід викладацької та наукової роботи, практичний досвід служби у військових частинах, окремі викладачі брали участь у бойових діях, миротворчих операціях тощо.

Для забезпечення занять з військової підготовки використовуються спеціалізовані аудиторії, зразки озброєння, військова і спеціальна техніка, навчально-тренувальні і навчально-лабораторні комплекси відповідних штатних кафедр, факультетів і підрозділів університету.

За час існування факультету військову підготовку за програмою офіцерів запасу на контрактній основі пройшли понад 13200 осіб з числа студентів вищих навчальних закладів України.

Програма військової підготовки передбачає вивчення наступних розділів:

  • Загальновійськова підготовка;
  • Організація та методика роботи з особовим складом;
  • Тактична і тактико-спеціальна підготовка;
  • Військово-технічна і військово-спеціальна підготовка за відповідними військово-обліковими спеціальностями.

Викладання зазначених розділів забезпечують відповідні кафедри факультету.

Останні новини факультету підготовки офіцерів запасу за контрактом