Факультет підготовки офіцерів запасу по контракту

Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом

Підготовка офіцерів запасу на факультеті здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 № 48 “Про затвердження Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу” (зі змінами) та спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 719/1289 “Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу”.

ЧЕРГОВИЙ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ РОЗПОЧАТО З ЛЮТОГО 2018 РОКУ!

У В А Г А !

Триває прийом документів від бажаючих вступити у 2018 році на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу (заява про бажання проходити військову підготовку; ксерокопії паспорту громадянина України, картки фізичної особи – платника податків, приписного свідоцтва тощо). Документи приймаються на факультеті підготовки офіцерів запасу за адресою: вул. Клочківська, 228, корп. Г, к. 209 (вхід з боку вул. Тобольської, внутр. телефон з КПП 22-159).  Прийом документів з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.30 (у п’ятницю – до 16.00).

Усім кандидатам на навчання необхідно отримати на факультеті направлення до районного військкомату за місцем приписки (особам жіночої статі – за місцем проживання) для проходження військово-лікарської комісії та пройти її до 31 травня 2018 року. Довідку про результати проходження ВЛК необхідно надати на факультет підготовки офіцерів запасу.

У квітні-травні 2018 року за вказаною вище адресою будуть проводитися вступні випробування на військову підготовку:

  • професійно-психологічний відбір, тестування з допризовної підготовкищовівторка та щочетверга з 17 квітня о 15.00;
  • випробування з фізичної підготовкищосереди з 18 квітня о 15.00.

Громадяни, які успішно пройдуть вступні випробування та нададуть необхідні документи включно з довідкою ВЛК, зможуть укласти контракт про військову підготовку у червні-липні 2018 року.

Телефон для довідок: (057) 773-03-95.

Декан факультету

полковник запасу

ГРИГОРОВ
МИКОЛА ІВАНОВИЧ

Корисна інформація

Термін навчання

2 роки

Контактна інформація

Адреса розташування відбіркової комісії:
м. Харків, вул. Клочківська, 228 (перехрестя з вул. Тобольською)
Телефон:
(057) 773-03-95
Факс:
(057) 340-21-73

Електронна адреса:
hups.fpozk@ukr.net

Поштова адреса для листів:
61023, м. Харків, вул. Сумська, 77/79, Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом ХНУПС

Факультет створений у серпні 2004 року у складі Харківського національного університету Повітряних Сил і забезпечує Збройні Сили України та інші військові формування необхідною кількістю військовонавчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, для проходження військової служби за контрактом або призовом та у військовому резерві.

Серед науково-педагогічних працівників факультету – 3 доктори наук, 21 кандидат наук (з них 3 професори, 19 доцентів). Усі викладачі факультету є офіцерами запасу, мають базову підготовку за відповідною військово-обліковою спеціальністю, багатий досвід викладацької та наукової роботи, практичний досвід служби у військових частинах, окремі викладачі брали участь у бойових діях, миротворчих операціях тощо.

Для забезпечення занять з військової підготовки використовуються спеціалізовані аудиторії, зразки озброєння, військова і спеціальна техніка, навчально-тренувальні і навчально-лабораторні комплекси відповідних штатних кафедр, факультетів і підрозділів університету.

За час існування факультету військову підготовку за програмою офіцерів запасу на контрактній основі пройшли понад 13200 осіб з числа студентів вищих навчальних закладів України.

Програма військової підготовки передбачає вивчення наступних розділів:

  • Загальновійськова підготовка;
  • Організація та методика роботи з особовим складом;
  • Тактична і тактико-спеціальна підготовка;
  • Військово-технічна і військово-спеціальна підготовка за відповідними військово-обліковими спеціальностями.

Викладання зазначених розділів забезпечують відповідні кафедри факультету.

Останні новини факультету підготовки офіцерів запасу за контрактом