Факультет підготовки офіцерів запасу по контракту

Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом

Підготовка офіцерів запасу на факультеті здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 № 48 “Про затвердження Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу” (зі змінами) та спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 719/1289 “Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу”.

ЧЕРГОВИЙ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮТОГО 2018 РОКУ!

У В А Г А !

Орієнтовний графік відбору кандидатів на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у 2018 році:

  • лютий – березень: агітація щодо вступу, збір необхідних документів (заява про бажання проходити військову підготовку; ксерокопії паспорту громадянина України, картки фізичної особи – платника податків, приписного свідоцтва тощо);
  • березень – червень: проходження вступних випробувань (професійно-психологічний відбір, тестування з допризовної підготовки, випробування з фізичної підготовки);
  • червень – липень: укладання контрактів про військову підготовку.

Усім кандидатам на навчання необхідно після лютого місяця отримати направлення до районного військкомату за місцем приписки (особам жіночої статі – за місцем проживання) для проходження військово-лікарської комісії та пройти її до 31 травня 2018 року. Направлення видаються на факультеті підготовки офіцерів запасу за адресою: вул. Клочківська, 228. Довідку про результати проходження ВЛК необхідно надати на факультет підготовки офіцерів запасу.

Випускникам факультету 2017 року необхідно терміново прибути до деканату факультету підготовки офіцерів запасу за контрактом (вул. Клочківська, 228, корп. Г, к. 306) для отримання довідки про присвоєння військового звання «молодший лейтенант запасу». При собі мати паспорт громадянина України та папку для паперів формату А4.

Телефон для довідок: (057) 773-03-95.

Декан факультету

полковник запасу

ГРИГОРОВ
МИКОЛА ІВАНОВИЧ

Корисна інформація

Термін навчання

2 роки

Контактна інформація

Адреса розташування відбіркової комісії:
м. Харків, вул. Клочківська, 228 (перехрестя з вул. Тобольською)
Телефон:
(057) 773-03-95
Факс:
(057) 340-21-73

Електронна адреса:
hups.fpozk@ukr.net

Поштова адреса для листів:
61023, м. Харків, вул. Сумська, 77/79, Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом ХНУПС

Факультет створений у серпні 2004 року у складі Харківського національного університету Повітряних Сил і забезпечує Збройні Сили України та інші військові формування необхідною кількістю військовонавчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, для проходження військової служби за контрактом або призовом та у військовому резерві.

Серед науково-педагогічних працівників факультету – 3 доктори наук, 21 кандидат наук (з них 3 професори, 19 доцентів). Усі викладачі факультету є офіцерами запасу, мають базову підготовку за відповідною військово-обліковою спеціальністю, багатий досвід викладацької та наукової роботи, практичний досвід служби у військових частинах, окремі викладачі брали участь у бойових діях, миротворчих операціях тощо.

Для забезпечення занять з військової підготовки використовуються спеціалізовані аудиторії, зразки озброєння, військова і спеціальна техніка, навчально-тренувальні і навчально-лабораторні комплекси відповідних штатних кафедр, факультетів і підрозділів університету.

За час існування факультету військову підготовку за програмою офіцерів запасу на контрактній основі пройшли понад 13200 осіб з числа студентів вищих навчальних закладів України.

Програма військової підготовки передбачає вивчення наступних розділів:

  • Загальновійськова підготовка;
  • Організація та методика роботи з особовим складом;
  • Тактична і тактико-спеціальна підготовка;
  • Військово-технічна і військово-спеціальна підготовка за відповідними військово-обліковими спеціальностями.

Викладання зазначених розділів забезпечують відповідні кафедри факультету.

Останні новини факультету підготовки офіцерів запасу за контрактом