Факультет підготовки офіцерів запасу по контракту

Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом

Підготовка офіцерів запасу на факультеті здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012р. № 48 “Про затвердження Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу” (зі змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015р. № 577) та наказу Міністра освіти України та Міністра оборони України від 14.12.2015р. № 719/1289 “Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу”

ЧЕРГОВИЙ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ ЗА ПРОГРАМОЮ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ РОЗПОЧАТО З СІЧНЯ 2017 РОКУ!

У В А Г А !

З громадянами, які успішно пройшли вступні випробування та надали всі необхідні документи, продовжується укладання контрактів  про військову підготовку.

У жовтні укласти контракти можна буде щодня з понеділка по п’ятницю. Для укладання контракту необхідно прибути о 09:00 або об 15:00 за адресою: вул. Клочківська, 228 (КПП з боку вул. Тобольської).

При собі потрібно мати:

  • оригінали паспорту, картки фізичної особи – платника податків та (для чоловіків) приписного свідоцтва або військового білету;
  • дві копії картки фізичної особи – платника податків;.
  • гроші на оплату першого семестру навчання в сумі 2650 грн.;
  • авторучку.

Кандидати на навчання, які з різних причин не встигли пройти вступні випробування на військову підготовку, можуть це зробити за вищевказаною адресою у жовтні 2017 року.

Письмове тестування з професійно-психологічного відбору та допризовної підготовки буде проводитись о 14:45 щочетверга.

Випробування з фізичної підготовки проводиться по завершенні письмового тестування.

Кандидати на навчання, які ще не надали в повному обсязі необхідні документи (заява про бажання проходити військову підготовку; ксерокопії паспорту громадянина України, картки фізичної особи – платника податків та приписного свідоцтва), можуть це зробити за тою ж адресою щовівторка та щочетверга з 09:00 до 16:30.

Усім кандидатам на навчання необхідно отримати на факультеті підготовки офіцерів запасу за контрактом ХНУПС направлення на проходження військово-лікарської комісії, пройти її та надати довідку про результати.

Телефон для довідок: (057) 773-03-95.

Декан факультету

полковник запасу

ГРИГОРОВ
МИКОЛА ІВАНОВИЧ

Корисна інформація

Термін навчання

2 роки

Контактна інформація

Адреса розташування відбіркової комісії:
м. Харків, вул. Клочківська, 228 (перехрестя з вул. Тобольською)
Телефон:
(057) 773-03-95
Факс:
(057) 340-21-73

Електронна адреса:
hups.fpozk@ukr.net

Поштова адреса для листів:
61023, м. Харків, вул. Сумська, 77/79, Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом ХНУПС

Факультет створений у серпні 2004 року у складі Харківського національного університету Повітряних Сил і забезпечує Збройні Сили України та інші військові формування необхідною кількістю військовонавчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, для проходження військової служби за контрактом або призовом та у військовому резерві.

Серед науково-педагогічних працівників факультету – 3 доктори наук, 21 кандидат наук (з них 3 професори, 19 доцентів). Усі викладачі факультету є офіцерами запасу, мають базову підготовку за відповідною військово-обліковою спеціальністю, багатий досвід викладацької та наукової роботи, практичний досвід служби у військових частинах, окремі викладачі брали участь у бойових діях, миротворчих операціях тощо.

Для забезпечення занять з військової підготовки використовуються спеціалізовані аудиторії, зразки озброєння, військова і спеціальна техніка, навчально-тренувальні і навчально-лабораторні комплекси відповідних штатних кафедр, факультетів і підрозділів університету.

За час існування факультету військову підготовку за програмою офіцерів запасу на контрактній основі пройшли понад 13200 осіб з числа студентів вищих навчальних закладів України.

Програма військової підготовки передбачає вивчення наступних розділів:

  • Загальновійськова підготовка;
  • Організація та методика роботи з особовим складом;
  • Тактична і тактико-спеціальна підготовка;
  • Військово-технічна і військово-спеціальна підготовка за відповідними військово-обліковими спеціальностями.

Викладання зазначених розділів забезпечують відповідні кафедри факультету.

Останні новини факультету підготовки офіцерів запасу за контрактом