Факультет підготовки офіцерів запасу по контракту

Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом

Підготовка офіцерів запасу на факультеті здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012р. № 48 “Про затвердження Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу” (зі змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015р. № 577) та наказу Міністра освіти України та Міністра оборони України від 14.12.2015р. № 719/1289 “Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу”

ЧЕРГОВИЙ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ ЗА ПРОГРАМОЮ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ РОЗПОЧАТО З СІЧНЯ 2017 РОКУ!

У В А Г А !

З громадянами, які успішно пройшли вступні випробування та надали всі необхідні документи, проводиться укладання контрактів  про військову підготовку.

Протягом серпня укласти контракти можна буде щовівторка та щочетверга (3, 8, 10, 15, 17, 22, 29 та 31 серпня). Для укладання контракту необхідно прибути в один із вищевказаних днів о 09:00 або об 11:00 за адресою: вул. Клочківська, 228 (КПП з боку вул. Тобольської). При собі потрібно мати:

  • оригінали паспорту, картки фізичної особи – платника податків та (для чоловіків) приписного свідоцтва або військового білету;
  • дві копії картки фізичної особи – платника податків;.
  • гроші на оплату першого семестру навчання в сумі 2650 грн.;
  • авторучку.

Кандидати на навчання, які з різних причин не встигли пройти вступні випробування на військову підготовку, можуть це зробити за вищевказаною адресою в серпні 2017 року.

Письмове тестування з професійно-психологічного відбору та допризовної підготовки буде проводитись о 14:45 щочетверга – 3, 10, 17 та 31 серпня.

Випробування з фізичної підготовки проводяться в ті самі дні після завершення письмового тестування.

Кандидати на навчання, які ще не надали в повному обсязі необхідні документи (заява про бажання проходити військову підготовку; ксерокопії паспорту громадянина України, картки фізичної особи – платника податків та приписного свідоцтва), можуть це зробити за тою ж адресою щовівторка та щочетверга з 09:00 до 16:30.

Усім кандидатам на навчання необхідно отримати на факультеті підготовки офіцерів запасу за контрактом ХНУПС направлення на проходження військово-лікарської комісії, пройти її та надати довідку про результати.

Телефони для довідок: (057) 773-03-95; або комутатор (057) 704-91-58, додатковий номер 39-600.

Декан факультету

полковник запасу

ГРИГОРОВ
МИКОЛА ІВАНОВИЧ

Корисна інформація

Термін навчання

2 роки

Контактна інформація

Адреса розташування відбіркової комісії:
м. Харків, вул. Клочківська, 228 (перехрестя з вул. Тобольською)
Телефон:
(057) 773-03-95; або комутатор (057) 704-91-58, додатковий номер 39-600
Факс:
(057) 340-21-73

Електронна адреса:
hups.fpozk@ukr.net

Поштова адреса для листів:
61023, м. Харків, вул. Сумська, 77/79, Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом ХНУПС

Факультет створений у серпні 2004 року у складі Харківського національного університету Повітряних Сил і забезпечує Збройні Сили України та інші військові формування необхідною кількістю військовонавчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, для проходження військової служби за контрактом або призовом та у військовому резерві.

Серед науково-педагогічних працівників факультету – 3 доктори наук, 21 кандидат наук (з них 3 професори, 19 доцентів). Усі викладачі факультету є офіцерами запасу, мають базову підготовку за відповідною військово-обліковою спеціальністю, багатий досвід викладацької та наукової роботи, практичний досвід служби у військових частинах, окремі викладачі брали участь у бойових діях, миротворчих операціях тощо.

Для забезпечення занять з військової підготовки використовуються спеціалізовані аудиторії, зразки озброєння, військова і спеціальна техніка, навчально-тренувальні і навчально-лабораторні комплекси відповідних штатних кафедр, факультетів і підрозділів університету.

За час існування факультету військову підготовку за програмою офіцерів запасу на контрактній основі пройшли понад 13200 осіб з числа студентів вищих навчальних закладів України.

Програма військової підготовки передбачає вивчення наступних розділів:

  • Загальновійськова підготовка;
  • Методика роботи з гуманітарних питань;
  • Тактична і тактико-спеціальна підготовка;
  • Військово-технічна і військово-спеціальна підготовка за відповідними військово-обліковими спеціальностями.

Викладання зазначених розділів забезпечують відповідні кафедри факультету.

Останні новини факультета підготовки офіцерів запасу за контрактом